Detail zprávy
19.01.2017 DIVADLO - ZLATÝ KLÍČ

Dnes, 19.1. 2017, jsme v naší školce přivítali Divadlo Zlatý klíč, které přijelo se svým slavným představením Honzovo skorovarieté.

Nejprve se představil opičí kouzelník, který uměl báječně hádat, kolik prstů děti vidí, i když u toho trochu podváděl.

Potom si pan principál vyzkoušel, jestli se už děti vzbudily. Následovalo umělecké představení malého kocourka Pepína, který se sice zpočátku trošku bál, ale nakonec přededl odvážné artistické kousky.
Při hraní pohádky o Koblížkovi v divadle herecky vypomohli Adámek jako vnouček, Filípek jako vlk a Eliška s Nikolkou v roli lišky. Nakonec Koblížka zachránil nahluchlý dědeček a všichni herci si vysloužili bouřlivý potlesk.
Po pohádce vylezl z tašky zpívající  kapr Vilda, řečený  "káprfild", který vystřihl excelentní skladbu  "Na krásném modrém Dunaji", i když u toho trochu prskal.
Pak prostořeká slepice Cecilka chvíli děti vyučovala cizí řeči, čehož nakonec využily ve cvičení , které probíhalo v čínštině. Znělo asi takhle: "Čučuá, uá uá" a všechny děti si ho báječně užily, stejně jako celé představení.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka