Detail zprávy
19.01.2017 DIVADLO - ZLATÝ KLÍČ

Dnes, 19.1. 2017, jsme v naší školce přivítali Divadlo Zlatý klíč, které přijelo se svým slavným představením Honzovo skorovarieté.

Nejprve se představil opičí kouzelník, který uměl báječně hádat, kolik prstů děti vidí, i když u toho trochu podváděl.

Potom si pan principál vyzkoušel, jestli se už děti vzbudily. Následovalo umělecké představení malého kocourka Pepína, který se sice zpočátku trošku bál, ale nakonec přededl odvážné artistické kousky.
Při hraní pohádky o Koblížkovi v divadle herecky vypomohli Adámek jako vnouček, Filípek jako vlk a Eliška s Nikolkou v roli lišky. Nakonec Koblížka zachránil nahluchlý dědeček a všichni herci si vysloužili bouřlivý potlesk.
Po pohádce vylezl z tašky zpívající  kapr Vilda, řečený  "káprfild", který vystřihl excelentní skladbu  "Na krásném modrém Dunaji", i když u toho trochu prskal.
Pak prostořeká slepice Cecilka chvíli děti vyučovala cizí řeči, čehož nakonec využily ve cvičení , které probíhalo v čínštině. Znělo asi takhle: "Čučuá, uá uá" a všechny děti si ho báječně užily, stejně jako celé představení.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka