19.01.2017 KARNEVAL

Letos, stejně jako každý rok, žily všechny děti nejméně dva týdny přípravami na ten slavný den, kdy se v naší mateřské škole  bude zase konat karneval. Ve třídách se vyráběly ozdoby, nafukovaly balónky a děti tvořily různé varianty klaunů, šašků a karnevalových škrabošek. Zároveň se všechny jejich myšlenky točily kolem připravovaných masek. Některé už předem hlásily, za co půjdou, jiné udržely tajemství a překvapily nás až při vstupu do sálu.
V den D pak od rána paní učitelky s rodiči zdobily sál, paní kuchařky připravovaly občerstvení a některé maminky sladké dobroty.
Už od tří hodin do sálu začaly vcházet převlečené děti a některé byly opravdu k nepoznání.
Pestrý program po celou dobu zajišťovali herci z divadla Zlatý klíč a paní učitelky z MŠ přidaly několik stanovišť pro zlepšení kondice. Po soutěžích, tanci, hodování a všeobecném veselí následovalo losování tomboly a bylo krásné pozorovat děti, jak si odnášejí vybrané balíčky.
Jsme rádi, že jste si udělali čas pro své děti a dopřáli jim prožít jednu z mnoha oblíbených akcí naší mateřské školy.
Děkujeme také všem ochotným rodičům, kteří se podíleli na přípravě pohoštění a odměn, odvozu materiálu, zdobení a úklidu sálu.

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019