Detail zprávy
01.11.2016 EKOŠKOLA - první schůzka EKOTÝMU

V úterý 1. listopadu se poprvé sešel EKOTÝM naší mateřské školy.
Složení EKOTÝMU:
• Třída SLUNÍČKO - p. Dužyková se synem Přemkem, p. Šiblová s dcerou Amálkou
• Třída MOTÝLEK  - p. Kašpríková s dcerou Adélkou
• Třída KO´TÁTKO - p. Ostrádecká s dcerou Klaudinkou
• Třída KUŘÁTKA - p. Parýzková s dcerou Terezkou
• p. uč. Šárka Baszczynská - koordinátor programu Ekoškola
• p. uč. Marie Divišová - zástupkyně ředitelky školy
• p. uč. Jana Kolářová
• p. Pavlína Šulajová - kuchařka
• p. Radka Mlynářová - provozní zaměstnanec

Na úvod schůzky jsme si zazpívali hezkou písničku o lese a členové Ekotýmu se navzájem představili. Podrobně jsme se seznámili s programem Ekoškoly a metodikou 7 kroků. Rozdělili jsme si funkce v týmu, domluvili se na pravidlech a zvolili si témata, kterými se budeme letos zabývat: jídlo a odpady. S chutí jsme se pustili do analýzy těchto dvou oblastí. Domluvili jsme se, co kdo bude zjišťovat a naplánovali termín další schůzky Ekotýmu (29. 11. 2016), na které analýzu dokončíme. Moc se těšíme na výsledky našeho zkoumání. Všem zúčastněným děkujeme za jejich nadšení a budeme se zase na Vás všechny moc těšit.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka