Detail zprávy
29.11.2016 EKOŠKOLA - druhá schůzka EKOTÝMU

Měsíc utekl jako voda a náš EKOTÝM se 29. listopadu v 15 hodin sešel již podruhé ve třídě Koťátko.  EKOTÝM se sešel v plném počtu a schůzky se zúčastnila i paní ředitelka naší školky.
Připomněli jsme si funkce v EKOTÝMU, zopakovali metodiku 7 kroků programu Ekoškola a pustili se do analýzy, ve které jsme se zabývali tématy ODPADY a JÍDLO. Zjišťovali jsme, jak to ve školce máme a přemýšleli jsme, jak bychom to chtěli mít a co proto všichni můžeme udělat. S cíli, které jsme si nastínili, Vás seznámíme v nejbližší době na nástěnce ve školce. Děkujeme všem za jejich účast a vzornou spolupráci a velké poděkování patří mamince Ostrádecké, která se postarala o občerstvení nás všech a dodala nám tolik potřebnou energii. Další setkání EKOTÝMU proběhne v měsíci lednu.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka