Detail zprávy
29.11.2016 EKOŠKOLA - druhá schůzka EKOTÝMU

Měsíc utekl jako voda a náš EKOTÝM se 29. listopadu v 15 hodin sešel již podruhé ve třídě Koťátko.  EKOTÝM se sešel v plném počtu a schůzky se zúčastnila i paní ředitelka naší školky.
Připomněli jsme si funkce v EKOTÝMU, zopakovali metodiku 7 kroků programu Ekoškola a pustili se do analýzy, ve které jsme se zabývali tématy ODPADY a JÍDLO. Zjišťovali jsme, jak to ve školce máme a přemýšleli jsme, jak bychom to chtěli mít a co proto všichni můžeme udělat. S cíli, které jsme si nastínili, Vás seznámíme v nejbližší době na nástěnce ve školce. Děkujeme všem za jejich účast a vzornou spolupráci a velké poděkování patří mamince Ostrádecké, která se postarala o občerstvení nás všech a dodala nám tolik potřebnou energii. Další setkání EKOTÝMU proběhne v měsíci lednu.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka