Detail zprávy
25.01.2017 EKOŠKOLA - třetí schůzka EKOTÝMU

Ve středu 25. 1. se již potřetí v tomto školním roce sešel EKOTÝM naší mateřské školy. I přesto, že kolem nás řádí bacily a chřipka, sešli jsme se v hojném počtu a společně vytvořili EKOKODEXY  k tématům JÍDLO a ODPADY. Děti se společně s dospělými zamýšlely nad pravidly, kterými se budeme v naší mateřské škole v těchto oblastech řídit a pro ostatní vytvořily jednoduchý návod. Domluvili jsme se na tvorbě plakátu pro kulinářskou soutěž, každá třída si vyrobí ten svůj. Už teď se těšíme na únorovou schůzku, na které zhodnotíme, co se nám z vytýčených cílů už povedlo a co nás ještě čeká. Děkujeme všem za jejich účast a dětem za jejich velké snažení při tvorbě EKOKODEXU.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka