Detail zprávy
25.01.2017 EKOŠKOLA - třetí schůzka EKOTÝMU

Ve středu 25. 1. se již potřetí v tomto školním roce sešel EKOTÝM naší mateřské školy. I přesto, že kolem nás řádí bacily a chřipka, sešli jsme se v hojném počtu a společně vytvořili EKOKODEXY  k tématům JÍDLO a ODPADY. Děti se společně s dospělými zamýšlely nad pravidly, kterými se budeme v naší mateřské škole v těchto oblastech řídit a pro ostatní vytvořily jednoduchý návod. Domluvili jsme se na tvorbě plakátu pro kulinářskou soutěž, každá třída si vyrobí ten svůj. Už teď se těšíme na únorovou schůzku, na které zhodnotíme, co se nám z vytýčených cílů už povedlo a co nás ještě čeká. Děkujeme všem za jejich účast a dětem za jejich velké snažení při tvorbě EKOKODEXU.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka