25.01.2017 EKOŠKOLA - třetí schůzka EKOTÝMU

Ve středu 25. 1. se již potřetí v tomto školním roce sešel EKOTÝM naší mateřské školy. I přesto, že kolem nás řádí bacily a chřipka, sešli jsme se v hojném počtu a společně vytvořili EKOKODEXY  k tématům JÍDLO a ODPADY. Děti se společně s dospělými zamýšlely nad pravidly, kterými se budeme v naší mateřské škole v těchto oblastech řídit a pro ostatní vytvořily jednoduchý návod. Domluvili jsme se na tvorbě plakátu pro kulinářskou soutěž, každá třída si vyrobí ten svůj. Už teď se těšíme na únorovou schůzku, na které zhodnotíme, co se nám z vytýčených cílů už povedlo a co nás ještě čeká. Děkujeme všem za jejich účast a dětem za jejich velké snažení při tvorbě EKOKODEXU.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»