03.02.2017 MÁME RÁDI ČESKO !

V rámci tématu „Svět kolem nás“ jsme si zahráli hru Máme rádi Česko. Děti se rozdělily do dvou týmů (holky s holkama, kluci s klukama). Roli moderátorky si zahrála paní učitelka. Otázky byly dětem „šité na míru“. Největší zábavu vyvolala pantomima, ve které děti předváděly zvířata a domácí práce. Také se nám líbilo kreslení názvů pohádek, které jsme s úspěchem uhodli.  Nejen to,  jsme se pobavili, ale také jsme si zopakovali, co už o naší zemi víme. Např. hlavní město – Praha, kdo je pan prezident – Miloš Zeman, ale poznáme i českou vlajku a českou hymnu.
Na otázku, co se nám líbilo nejvíc, zazněla odpověď – všechno.
Spoluautor příspěvku: Tobias Mitsopoulos, třída Sluníčko

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»