Detail zprávy
31.01.2017 MOJE OBLÍBENÉ MÍSTO VE MĚSTĚ - výtvarná soutěž

Knihovna ve Frýdku – Místku vyhlásila velkou výtvarnou soutěž s názvem „Moje oblíbené místo ve městě“. Výtvarnému tvoření předcházely rozhovory o našem městě, o tom, co se nám líbí, ale také nelíbí. Naše povídání obohatila spousta obrázků. Viděli jsme důležité budovy, parky, mosty i nákupní střediska. Pohledem jsme navštívili vlakové nádraží, nemocnici i zámek.  V závěru naší „exkurze“ po městě Frýdku – Místku se děti shodly, že jedno z nejkrásnějších míst je u každého z


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka