Detail zprávy
31.01.2017 MOJE OBLÍBENÉ MÍSTO VE MĚSTĚ - výtvarná soutěž

Knihovna ve Frýdku – Místku vyhlásila velkou výtvarnou soutěž s názvem „Moje oblíbené místo ve městě“. Výtvarnému tvoření předcházely rozhovory o našem městě, o tom, co se nám líbí, ale také nelíbí. Naše povídání obohatila spousta obrázků. Viděli jsme důležité budovy, parky, mosty i nákupní střediska. Pohledem jsme navštívili vlakové nádraží, nemocnici i zámek.  V závěru naší „exkurze“ po městě Frýdku – Místku se děti shodly, že jedno z nejkrásnějších míst je u každého z


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka