Detail zprávy
31.01.2017 MOJE OBLÍBENÉ MÍSTO VE MĚSTĚ - výtvarná soutěž

Knihovna ve Frýdku – Místku vyhlásila velkou výtvarnou soutěž s názvem „Moje oblíbené místo ve městě“. Výtvarnému tvoření předcházely rozhovory o našem městě, o tom, co se nám líbí, ale také nelíbí. Naše povídání obohatila spousta obrázků. Viděli jsme důležité budovy, parky, mosty i nákupní střediska. Pohledem jsme navštívili vlakové nádraží, nemocnici i zámek.  V závěru naší „exkurze“ po městě Frýdku – Místku se děti shodly, že jedno z nejkrásnějších míst je u každého z


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka