Detail zprávy
10.02.2017 ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ - výtvarná soutěž

Na pořádání projektu výtvarné přehlídky a soutěže s názvem Školka plná dětí se podílí Univerzita Hradec Králové. Záštitu nad tímto projektem převzal děkan pedagogické fakulty. Projekt je podporován MŠMT.
Naším úkolem bylo vytvořit obrázek s libovolnou tématikou i technikou, který bude něčím zajímavý nebo se dětem mimořádně povedl. Děti se s nadšením pustily do práce. Z jejich rozhovorů a komentářů, které probíhaly při činnostech, jsme poznali, že je tvoření bavilo, a to se odrazilo i na konečném výsledku. Na obrázcích se objevili kamarádi, paní učitelky, hračky, no prostě vše, co   patří do školky.
Při hodnocení se bude klást důraz na samostatný, osobitý a přirozený rukopis dětského výtvarného projevu. Vybrané práce budou vystaveny a oceněny v prostorách auly hlavní budovy Univerzity Hradec Králové.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka