Detail zprávy
10.02.2017 ŠKOLKA PLNÁ DĚTÍ - výtvarná soutěž

Na pořádání projektu výtvarné přehlídky a soutěže s názvem Školka plná dětí se podílí Univerzita Hradec Králové. Záštitu nad tímto projektem převzal děkan pedagogické fakulty. Projekt je podporován MŠMT.
Naším úkolem bylo vytvořit obrázek s libovolnou tématikou i technikou, který bude něčím zajímavý nebo se dětem mimořádně povedl. Děti se s nadšením pustily do práce. Z jejich rozhovorů a komentářů, které probíhaly při činnostech, jsme poznali, že je tvoření bavilo, a to se odrazilo i na konečném výsledku. Na obrázcích se objevili kamarádi, paní učitelky, hračky, no prostě vše, co   patří do školky.
Při hodnocení se bude klást důraz na samostatný, osobitý a přirozený rukopis dětského výtvarného projevu. Vybrané práce budou vystaveny a oceněny v prostorách auly hlavní budovy Univerzity Hradec Králové.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka