Detail zprávy
21.02.2017 EKOŠKOLA - čtvrtá schůzka EKOTÝMU

Naše čtvrté setkání 21. 2. se neslo v pracovním duchu. Připomněli jsme si metodiku 7 kroků v programu Ekoškola a rozdělili jsme si funkce pro tuto schůzku. S chutí jsme se pustili do plnění úkolu, který jsme si naplánovali v tématu ODPADY a tím je zavedení kontejnerů na BIO-odpad na jednotlivé třídy. Děti zhotovily na zakoupené kontejnery obrázky s popisem, aby všechny děti z MŠ věděly, co do nich patří. Členové Ekotýmu  na hnědé kontejnery tyto popisky s obrázky nalepí, rozdělí je na jednotlivé třídy a děti seznámí s tím, co je BIO-odpad. Moc se těšíme, až se nám podaří společné třídění BIO-odpadů zrealizovat.


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka