21.02.2017 EKOŠKOLA - čtvrtá schůzka EKOTÝMU

Naše čtvrté setkání 21. 2. se neslo v pracovním duchu. Připomněli jsme si metodiku 7 kroků v programu Ekoškola a rozdělili jsme si funkce pro tuto schůzku. S chutí jsme se pustili do plnění úkolu, který jsme si naplánovali v tématu ODPADY a tím je zavedení kontejnerů na BIO-odpad na jednotlivé třídy. Děti zhotovily na zakoupené kontejnery obrázky s popisem, aby všechny děti z MŠ věděly, co do nich patří. Členové Ekotýmu  na hnědé kontejnery tyto popisky s obrázky nalepí, rozdělí je na jednotlivé třídy a děti seznámí s tím, co je BIO-odpad. Moc se těšíme, až se nám podaří společné třídění BIO-odpadů zrealizovat.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»