20.02.2017 KOUZELNÍK ALEŠ KREJČÍ v Mateřídoušce

Konečně jsme se dočkali. V pondělí 20. 2. nás opět navštívil kouzelník Aleš, tentokrát  s programem Čarování se zvířátky.
Pro začátek předvedl jednoduchý trik s červenou a černou hůlkou, který však pozorné děti brzy odhalily. Stříhání a spojování kapesníků už taky známe, ale jak to ten kouzelník udělal, na to jsme (ještě) nepřišli.
Pak začaly triky se šátečky, které měnily barvu. Když se ale tři proradní kocouři začali domlouvat, jak dostat ubohé kuřátko do klece, začalo přituhovat. Ještě, že mu děti pomohly a pomocí kouzelnického zaříkadla se kuřátko ocitlo v bezpečí  na stromě a v kleci zůstal – překvapený kocour. Dobře mu tak!
Na závěr si děti pochytaly světlušky do dlaní, přiložily si je k srdíčku a odnesly si z představení hřejivý pocit, že v našem světě dobro nad zlem vždycky zvítězí.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»