06.03.2017 EKOŠKOLA - slovo rodiče

Do projektu Ekoškolka a do ekotýmu jsem se přihlásila s nadšením. Vůbec jsem neváhala a se synem jsme šli do toho. Jsem ráda, že se  naše školka snaží získat titul EKOŠKOLKA.
Musíme naše děti učit, jak se máme chovat k životnímu prostředí a starat se o naše zdraví. Pedagogům a rodičům z ekotýmu děkuji za příjemně strávené chvíle při realizaci programu Ekoškolka.

Anna Dužyková,

třída Sluníčko

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»