Detail zprávy
14.03.2017 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Je již tradicí, že se děti zúčastňují výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí“, kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Zadáním pro děti bylo nakreslit obrázek, jehož tématem bylo například: hasiči v akci, velké požáry, jak si představuji hasiče, povodně nebo havárie. S pomocí obrázků nebo fotografií se děti seznámily s tím, co všechno hasiči umí, dokáží a jaké jsou jejich povinnosti, abychom byli v bezpečí. Také jsme si zopakovali telefonní číslo v případě hrozícího nebezpečí.. Děti už věděly, že je to 150 a také to, že 0 v čísle připomíná sud s vodou. Obrázky se dětem opět povedly.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka