Detail zprávy
14.03.2017 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Je již tradicí, že se děti zúčastňují výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí“, kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Zadáním pro děti bylo nakreslit obrázek, jehož tématem bylo například: hasiči v akci, velké požáry, jak si představuji hasiče, povodně nebo havárie. S pomocí obrázků nebo fotografií se děti seznámily s tím, co všechno hasiči umí, dokáží a jaké jsou jejich povinnosti, abychom byli v bezpečí. Také jsme si zopakovali telefonní číslo v případě hrozícího nebezpečí.. Děti už věděly, že je to 150 a také to, že 0 v čísle připomíná sud s vodou. Obrázky se dětem opět povedly.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka