Detail zprávy
15.03.2017 JARNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY - odpolední akce s rodiči

Jaro je skoro tady, děti brzy vyběhnou do zahrady, a proto jsme se ve středu 15. března sešli pod záštitou ekotýmu  ke společnému jarnímu úklidu přírodní zahrady. Počasí bylo sice jako na houpačce, nás však neodradilo a s chutí jsme se pustili do práce. Děti společně s rodiči, prarodiči a zaměstnanci školy sbíraly odpadky, hrabaly trávu, okopávaly záhonky, očistily rostliny jahod od suchých lístků. V rámci jarního úklidu zahrady jsme společně založili "Hřbitov odpadků", kde chceme ukázat dětem důležitost třídění odpadu. Paní učitelky připravily pro děti zajímavé úkoly s tematikou ochrany přírody, společně zasadili kytičky a pažitku do truhlíků. Za odměnu děti dostaly omalovánku a sladkou dobrotu. Děkujeme všem, kteří nás podpořili a přišli nám pomoci uklidit naši krásnou zahradu.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka