Detail zprávy
15.03.2017 JARNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY - odpolední akce s rodiči

Jaro je skoro tady, děti brzy vyběhnou do zahrady, a proto jsme se ve středu 15. března sešli pod záštitou ekotýmu  ke společnému jarnímu úklidu přírodní zahrady. Počasí bylo sice jako na houpačce, nás však neodradilo a s chutí jsme se pustili do práce. Děti společně s rodiči, prarodiči a zaměstnanci školy sbíraly odpadky, hrabaly trávu, okopávaly záhonky, očistily rostliny jahod od suchých lístků. V rámci jarního úklidu zahrady jsme společně založili "Hřbitov odpadků", kde chceme ukázat dětem důležitost třídění odpadu. Paní učitelky připravily pro děti zajímavé úkoly s tematikou ochrany přírody, společně zasadili kytičky a pažitku do truhlíků. Za odměnu děti dostaly omalovánku a sladkou dobrotu. Děkujeme všem, kteří nás podpořili a přišli nám pomoci uklidit naši krásnou zahradu.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka