15.03.2017 JARNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY - VÝZVA EKOTÝMU

S blížícím se jarem jsme pod záštitou ekotýmu zorganizovali jarní úklid naší přírodní zahrady. Děti společně s rodiči, prarodiči a zaměstnanci školy sbíraly odpadky, hrabaly trávu, okopávaly záhonky, čistily jahody. V rámci jarního úklidu zahrady jsme společně založili "Hřbitov odpadků", kde chceme ukázat dětem důležitost třídění odpadu. Paní učitelky připravily pro děti zajímavé úkoly s tematikou ochrany přírody, společně zasadili kytičky a pažitku do truhlíků.
Společně usilujeme o získání titulu EKOŠKOLA a věříme, že se nám to podaří!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»