Detail zprávy
15.03.2017 JARNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY - VÝZVA EKOTÝMU

 

S blížícím se jarem jsme pod záštitou ekotýmu zorganizovali jarní úklid naší přírodní zahrady. Děti společně s rodiči, prarodiči a zaměstnanci školy sbíraly odpadky, hrabaly trávu, okopávaly záhonky, čistily jahody. V rámci jarního úklidu zahrady jsme společně založili "Hřbitov odpadků", kde chceme ukázat dětem důležitost třídění odpadu. Paní učitelky připravily pro děti zajímavé úkoly s tematikou ochrany přírody, společně zasadili kytičky a pažitku do truhlíků.
Společně usilujeme o získání titulu EKOŠKOLA a věříme, že se nám to podaří!


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka