Detail zprávy
07.03.2017 SETKÁNÍ DĚTSKÉHO EKOTÝMU

Děti z ekotýmu se společně sešly 7. března a rozhodně nezahálely.  Pro celou MŠ připravily hnědé kontejnery na bioodpad.  Piktogramy, které děti malovaly na 4. schůzce ekotýmu, jsme umístili na hnědé kontejnery a každá třída má na něm i svůj symbol. S výsledkem naší  práce jsme se vyfotili. Společně jsme poté vyhodnocovali jeden z vytýčených cílů a tím je zatraktivnění pití vody u dětí. Děti samy popsaly a zhodnotily současný vývoj na jednotlivých třídách, namalovaly, co vše jsme už udělali a domluvily se na dalším pozorování. Členové dětského ekotýmu se tak stali bdícím okem a pití vody  budou i nadále sledovat. Schůzku dětského ekotýmu fotografoval Přemek Dužyk.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka