07.03.2017 SETKÁNÍ DĚTSKÉHO EKOTÝMU

Děti z ekotýmu se společně sešly 7. března a rozhodně nezahálely.  Pro celou MŠ připravily hnědé kontejnery na bioodpad.  Piktogramy, které děti malovaly na 4. schůzce ekotýmu, jsme umístili na hnědé kontejnery a každá třída má na něm i svůj symbol. S výsledkem naší  práce jsme se vyfotili. Společně jsme poté vyhodnocovali jeden z vytýčených cílů a tím je zatraktivnění pití vody u dětí. Děti samy popsaly a zhodnotily současný vývoj na jednotlivých třídách, namalovaly, co vše jsme už udělali a domluvily se na dalším pozorování. Členové dětského ekotýmu se tak stali bdícím okem a pití vody  budou i nadále sledovat. Schůzku dětského ekotýmu fotografoval Přemek Dužyk.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ