Detail zprávy
05.04.2017 PÁTÉ SETKÁNÍ EKOTÝMU

Pátá schůzka ekotýmu už zavoněla jarem a my jsme se pustili do vyhodnocování našich cílů. Na úvod schůzky si děti poskládaly znak ekoškoly, zopakovaly si 7 kroků ekoškoly a rozdělili jsme si funkce v ekotýmu.
Následovalo zhodnocení právě ukončené kulinářské soutěže o nejlepší recept na bezmasé nesladké jídlo. Paní kuchařky nám slíbily, že nová jídla se již brzy objeví na našem jídelníčku. Recepty z této soutěže budou na jídelníčku označeny znakem ekoškoly a my budeme s napětím čekat na hodnocení dětí.
Společně jsme na schůzce s dětmi i dospělými hodnotili úkoly, které se nám podařily již splnit a cestu k cíli jsme se pokusili graficky znázornit. Děti kreslily piktogramy, které jsme umístili společně s fotografiemi na naši nástěnku.  V dalším hodnocení budeme průběžně pokračovat i s dětským ekotýmem.

Další důležitou informací na této schůzce bylo oznámení termínu auditu na naší mateřské škole. O titul EKOŠKOLA se "utkáme" 5. května v pátek, kdy nás navštíví auditor z programu ekoškola. Věříme, že naše snažení nás dovede k úspěšnému získání titulu.
Energii k práci nám opět dodala p. Ostradecká, která nás potěšila jarním lineckým cukrovím a my jí moc děkujeme.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka