11.04.2017 VELIKONOČNÍ DÍLNA - tř. Koťátko a Motýlek

11. dubna třída Koťátek uspořádala pro své nejbližší tradiční velikonoční dílny. A že se jich u nás sešlo!

Po úvodním přivítání jarními a velikonočními písněmi a básničkami se všichni zúčastnění s nadšením pustili do tvoření. U prvního stolečku vznikala nápaditá inkoustem malovaná a zmizíkem zdobená vajíčka. Každé bylo jedinečné, originální. Druhý stoleček zaměstnal děti i jejich dospělý doprovod, vybízel k výrobě velikonočních oveček z papírových tácků. V posledním „centru“ se vkusně zdobily rámečky ptáčky a jarními kytičkami. Toto předvelikonoční odpoledne uběhlo rychleji, než mělo.

Bylo nám spolu příjemně. Děkujeme rodičům za projevený zájem a hojnou účast.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»