Detail zprávy
11.04.2017 VELIKONOČNÍ DÍLNA - tř. Koťátko a Motýlek

11. dubna třída Koťátek uspořádala pro své nejbližší tradiční velikonoční dílny. A že se jich u nás sešlo!

Po úvodním přivítání jarními a velikonočními písněmi a básničkami se všichni zúčastnění s nadšením pustili do tvoření. U prvního stolečku vznikala nápaditá inkoustem malovaná a zmizíkem zdobená vajíčka. Každé bylo jedinečné, originální. Druhý stoleček zaměstnal děti i jejich dospělý doprovod, vybízel k výrobě velikonočních oveček z papírových tácků. V posledním „centru“ se vkusně zdobily rámečky ptáčky a jarními kytičkami. Toto předvelikonoční odpoledne uběhlo rychleji, než mělo.

Bylo nám spolu příjemně. Děkujeme rodičům za projevený zájem a hojnou účast.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka