Detail zprávy
11.04.2017 VELIKONOČNÍ DÍLNA - tř. Koťátko a Motýlek

11. dubna třída Koťátek uspořádala pro své nejbližší tradiční velikonoční dílny. A že se jich u nás sešlo!

Po úvodním přivítání jarními a velikonočními písněmi a básničkami se všichni zúčastnění s nadšením pustili do tvoření. U prvního stolečku vznikala nápaditá inkoustem malovaná a zmizíkem zdobená vajíčka. Každé bylo jedinečné, originální. Druhý stoleček zaměstnal děti i jejich dospělý doprovod, vybízel k výrobě velikonočních oveček z papírových tácků. V posledním „centru“ se vkusně zdobily rámečky ptáčky a jarními kytičkami. Toto předvelikonoční odpoledne uběhlo rychleji, než mělo.

Bylo nám spolu příjemně. Děkujeme rodičům za projevený zájem a hojnou účast.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka