Detail zprávy
12.04.2017 MOJE OBLÍBENÉ MÍSTO VE MĚSTĚ - z výstavy obrázků

Knihovna Frýdek – Místek ve spolupráci s knihkupectvím Kapitola uspořádalo výstavku dětských prací na téma „Moje oblíbené místo ve městě,“ kam byli pozváni i výherci z řad dětí z naší  MŠ v doprovodu svých rodičů.
O své postřehy se s námi podělila paní Renata Šmahlíková:
" Vyhodnoceno bylo 10 míst, naše MŠ se umístila ze všech hodnocených školek nejlépe. 6. místo – kolektivní práce dětí ze tř. Sluníčko, 5. místo – Jessika Šmahlíková, tř. Motýlek. Při výstavě byl připraven krásný program, kde vystupovaly děti ze základní umělecké školy – hrály na kytaru, akordeon, přednášely básničky. Byl to příjemný kulturní zážitek".


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka