Detail zprávy
12.04.2017 MOJE OBLÍBENÉ MÍSTO VE MĚSTĚ - z výstavy obrázků

Knihovna Frýdek – Místek ve spolupráci s knihkupectvím Kapitola uspořádalo výstavku dětských prací na téma „Moje oblíbené místo ve městě,“ kam byli pozváni i výherci z řad dětí z naší  MŠ v doprovodu svých rodičů.
O své postřehy se s námi podělila paní Renata Šmahlíková:
" Vyhodnoceno bylo 10 míst, naše MŠ se umístila ze všech hodnocených školek nejlépe. 6. místo – kolektivní práce dětí ze tř. Sluníčko, 5. místo – Jessika Šmahlíková, tř. Motýlek. Při výstavě byl připraven krásný program, kde vystupovaly děti ze základní umělecké školy – hrály na kytaru, akordeon, přednášely básničky. Byl to příjemný kulturní zážitek".


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka