Detail zprávy
13.03.2017 DIVADLO KAŠPÁRKŮV SVĚT

Začátek týdne nám zpestřilo divadlo Kašpárkův svět, které přijelo do naší školky s pohádkou O princezně Rozmařilce. Loutky řádily v popředí velikých kulis tak, že jsme se chvílemi nemohli přestat smát. A jaká měly legrační jména! Slyšeli jste někdy, že by se čert mohl jmenovat Bandaska? Ale zpátky k té princezně. Byla moc pyšná a odmítala všechny nápadníky. Proto skončila v pekle a chytrý Kašpárek ji nakonec před pekelnou svatbou zachránil. Vrátila se domů polepšená a tatínek, pan král, ji málem nepoznal. To jsme měli radost! A nejen ze šťastného konce pohádky; taky z toho, že jsme si nakonec mohli ty krásné loutky prohlédnout zblízka.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka