Detail zprávy
13.03.2017 DIVADLO KAŠPÁRKŮV SVĚT

Začátek týdne nám zpestřilo divadlo Kašpárkův svět, které přijelo do naší školky s pohádkou O princezně Rozmařilce. Loutky řádily v popředí velikých kulis tak, že jsme se chvílemi nemohli přestat smát. A jaká měly legrační jména! Slyšeli jste někdy, že by se čert mohl jmenovat Bandaska? Ale zpátky k té princezně. Byla moc pyšná a odmítala všechny nápadníky. Proto skončila v pekle a chytrý Kašpárek ji nakonec před pekelnou svatbou zachránil. Vrátila se domů polepšená a tatínek, pan král, ji málem nepoznal. To jsme měli radost! A nejen ze šťastného konce pohádky; taky z toho, že jsme si nakonec mohli ty krásné loutky prohlédnout zblízka.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka