Detail zprávy
13.03.2017 DIVADLO KAŠPÁRKŮV SVĚT

Začátek týdne nám zpestřilo divadlo Kašpárkův svět, které přijelo do naší školky s pohádkou O princezně Rozmařilce. Loutky řádily v popředí velikých kulis tak, že jsme se chvílemi nemohli přestat smát. A jaká měly legrační jména! Slyšeli jste někdy, že by se čert mohl jmenovat Bandaska? Ale zpátky k té princezně. Byla moc pyšná a odmítala všechny nápadníky. Proto skončila v pekle a chytrý Kašpárek ji nakonec před pekelnou svatbou zachránil. Vrátila se domů polepšená a tatínek, pan král, ji málem nepoznal. To jsme měli radost! A nejen ze šťastného konce pohádky; taky z toho, že jsme si nakonec mohli ty krásné loutky prohlédnout zblízka.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka