Detail zprávy
19.04.2017 NÁVŠTĚVA SBĚRNÉHO DVORA

To, že je důležité třídit odpad a chránit tím tak naše životní prostředí, už naše děti vědí.
Zajímalo nás ale, co s odpadem, který se do běžné popelnice nevejde nebo do ní nepatří.  Proto jsme s dětmi během března a dubna navštívili sběrný dvůr na Slezské. Děti si prohlédly místo, kde dochází ke sběru a třídění různého odpadu.
     Personál sběrného dvora nás mile přivítal, zodpověděl dětem zvídavé otázky a mohli jsme nakouknout do různých zákoutí.  Zaujalo nás třídění elektroodpadu, bioodpadu, starého nábytku nebo vysloužilých žárovek a zářivek. I děti z třídy Koťátko si v praxi vyzkoušely odevzdání nefunkčního elektroodpadu ve sběrném dvoře. Dostaly potvrzení o ekologické likvidaci odpadu, které odevzdaly v mateřské škole.
Věříme, že o mnohém i Vám rodičům děti vyprávěly a návštěva sběrného dvora byla pro všechny zajímavá a poučná.


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka