Detail zprávy
19.04.2017 NÁVŠTĚVA SBĚRNÉHO DVORA

To, že je důležité třídit odpad a chránit tím tak naše životní prostředí, už naše děti vědí.
Zajímalo nás ale, co s odpadem, který se do běžné popelnice nevejde nebo do ní nepatří.  Proto jsme s dětmi během března a dubna navštívili sběrný dvůr na Slezské. Děti si prohlédly místo, kde dochází ke sběru a třídění různého odpadu.
     Personál sběrného dvora nás mile přivítal, zodpověděl dětem zvídavé otázky a mohli jsme nakouknout do různých zákoutí.  Zaujalo nás třídění elektroodpadu, bioodpadu, starého nábytku nebo vysloužilých žárovek a zářivek. I děti z třídy Koťátko si v praxi vyzkoušely odevzdání nefunkčního elektroodpadu ve sběrném dvoře. Dostaly potvrzení o ekologické likvidaci odpadu, které odevzdaly v mateřské škole.
Věříme, že o mnohém i Vám rodičům děti vyprávěly a návštěva sběrného dvora byla pro všechny zajímavá a poučná.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka