02.05.2017 ŠESTÉ SETKÁNÍ EKOTÝMU

Již pošesté se v tomto školním roce sešel náš ekotým.  Zopakovali jsme si pravidla ekotýmu, rozdělili si funkce pro tuto schůzku a prošli si 7 kroků ekoškoly.

Společně jsme pokračovali v hodnocení cílů z plánu činností, povídali si, co se nám již podařilo nebo jak jsme v daném úkolu pokročili. Děti kreslily piktogramy a lepily fotografie na naši nástěnku.
S dětmi jsme vymýšleli název kuchařky. Chceme ji vytvořit z 21 receptů, které jsme sesbírali v rámci soutěže o recept na bezmasé nesladké jídlo. Nápady se jenom hrnuly a názvů na naši kuchařku se sešlo opravdu hodně, máme z čeho vybírat.

Osvěžili jsme se vitamínovým ovocným talířem a jako překvapení jsme měli ochutnávku okurkové vody, která všem chutnala.

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ