Detail zprávy
26.04.2017 CIRKUS HUMBERTO - vycházka

Do Frýdku zavítal cirkus Humberto a děti ze třídy Koťátek ho na jedné ze svých jarních vycházek zašly pozdravit a přivítat. Odměnou jim byli tři nádherní sloni, pasoucí se vedle cirkusového stanu, které děti obdivovaly z bezprostřední blízkosti, děti slyšely nespokojené řvoucí lvy, viděly dovádějící kozy i přítulné a společenské velbloudy. K obědu usedaly děti sice unavené, ale nadšené, plné nevšedních zážitků.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka