Detail zprávy
24.04.2017 DIVADLO ÚSMĚV

V pondělí 24. 4. nás navštívilo Divadlo Úsměv s pohádkou Kašpárkovy dopravní značky. Trošku popletená pohádka nám vyprávěla o kašpárkovi, který dostal ze světa lidí dopis od dětí. Ty si přály, aby jim kašpárek přijel zahrát pohádku. Jenže ten neměl čas, a proto si zavolal na pomoc čarodějnici Fantýnku. Nejdříve se zdráhala, ale nakonec svolila. Když se ocitla ve světě lidí, tak se jí tam vůbec nelíbilo. Nic nebylo, jak si sama představovala a chtěla se vrátit zpět do pohádkového světa. S nesnázemi jí nakonec pomohli dva pomocníci, holčička Růženka a myška. Čarodějnice se naučila poznávat dopravní značky, dozvěděla se, co to jsou pravidla bezpečnosti na cestě, a dokonce na vlastní kůži pochopila, k čemu slouží reflexní vesta. Naše děti nezůstaly s ničím pozadu a čarodějnici samy pomáhaly.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka