Detail zprávy
24.04.2017 DIVADLO ÚSMĚV

V pondělí 24. 4. nás navštívilo Divadlo Úsměv s pohádkou Kašpárkovy dopravní značky. Trošku popletená pohádka nám vyprávěla o kašpárkovi, který dostal ze světa lidí dopis od dětí. Ty si přály, aby jim kašpárek přijel zahrát pohádku. Jenže ten neměl čas, a proto si zavolal na pomoc čarodějnici Fantýnku. Nejdříve se zdráhala, ale nakonec svolila. Když se ocitla ve světě lidí, tak se jí tam vůbec nelíbilo. Nic nebylo, jak si sama představovala a chtěla se vrátit zpět do pohádkového světa. S nesnázemi jí nakonec pomohli dva pomocníci, holčička Růženka a myška. Čarodějnice se naučila poznávat dopravní značky, dozvěděla se, co to jsou pravidla bezpečnosti na cestě, a dokonce na vlastní kůži pochopila, k čemu slouží reflexní vesta. Naše děti nezůstaly s ničím pozadu a čarodějnici samy pomáhaly.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka