09.05.2017 BESÍDKA KE DNI MATEK - třída Sluníčko

Co je to mít rád? Mít rád je, když máte vedle sebe někoho, kdo je váš kamarád, komu můžete všechno říct, s kým se smějete, ale i pláčete, někdo, komu věříte a s kým je vám dobře. Proto nás nepřekvapilo, když na otázku „Koho máte na světě nejraději?“ děti odpovídaly „maminku, babičku“. A abychom dokázali, že je to pravda, sešli jsme se u příležitosti svátku matek, abychom maminkám i babičkám ukázali, co jsme se pro ně naučili. Básničky i písničky, které byly doprovázeny pohybem, všechny moc potěšily. Na závěr besídky děti předvedly taneček na reprodukovanou hudbu od Dády, který si nacvičily úplně samy. Maminky odcházely s úsměvem na rtech a se sluníčkem, ze kterého se na ně usmívalo to nejdražší  - jejich syn nebo dcera.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»