29.04.2017 KOČIČÍ SVĚT A VÝTVARNÉ PRÁCE DĚTÍ

Dne 29. 4. 2017 proběhla v hale Polárka výstava koček. Také naše MŠ byla oslovena s požadavkem nakreslit obrázky koček, které dotvoří a zkrášlí prostor výstavy. S chutí jsme se pustili do malování, protože téma bylo dětem velmi blízké - „Kočičí svět“. Děti, které se tohoto tvoření zúčastnily, dostaly lístky do slosování o drobné věcné dárky. Obrázky se dětem opravdu povedly. Posuďte sami, která kočka je nejbarevnější, nejveselejší, největší nebo nejhravější. My si myslíme, že nej… jsou prostě všechny.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»