20.06.2017 ROZLOUČENÍ SE ŠKOLÁKY

Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se v úterý 20.června  sešli, aby slavnostně naše předškoláky paní ředitelka pasovala na školáky.  Zazpívali jsme si společně písně „Zelené, zelené“, „Námořníci“ a „Každá škola má svůj konec“. Nechyběla ani hymna naší školy - „Mateřídouška“. Taneček s hudbou Míši Růžičkové „Kamarád“ vyvolal snad v každém z nás trochu lítost nad tím, že končí jedna etapa života dětí. Ale nebudeme smutní, a jak se říká „Na každém konci je pěkné to, že něco nového začíná“; budeme se těšit na nové zážitky. A třeba se po čase dovíme, že z dětí jsou učitelé, doktoři, malíři, ministři, bankéři a nebo sportovci.

Přejeme všem dětem hodně štěstí!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»