Detail zprávy
20.06.2017 ROZLOUČENÍ SE ŠKOLÁKY

Nastal čas loučení s mateřskou školou. U této příležitosti jsme se v úterý 20.června  sešli, aby slavnostně naše předškoláky paní ředitelka pasovala na školáky.  Zazpívali jsme si společně písně „Zelené, zelené“, „Námořníci“ a „Každá škola má svůj konec“. Nechyběla ani hymna naší školy - „Mateřídouška“. Taneček s hudbou Míši Růžičkové „Kamarád“ vyvolal snad v každém z nás trochu lítost nad tím, že končí jedna etapa života dětí. Ale nebudeme smutní, a jak se říká „Na každém konci je pěkné to, že něco nového začíná“; budeme se těšit na nové zážitky. A třeba se po čase dovíme, že z dětí jsou učitelé, doktoři, malíři, ministři, bankéři a nebo sportovci.

Přejeme všem dětem hodně štěstí!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka