20.06.2017 TITUL EKOŠKOLA

Dovolujeme si oznámit, že dne 22.6.2017 bude v Senátu ČR udělen MŠ Mateřídouška mezinárodní titul EKOŠKOLA, který převezme paní ředitelka Šárka Čerňáková společně s paní učitelkou Janou Kolářovou.

DĚKUJEME dětem a rodičům za zastoupení v Ekotýmu mateřské školy, všem ostatním rodičům za podporu při všech ekologických činnostech  - sběr tříděného papíru, za sušenou pomerančovou kůru, vysloužilé baterie, za sběr lesních plodů, suchého chleba a pečiva, za všechny činnosti, které vedly ke zvelebování prostředí mateřské školy a jejího prostředí,  za spoluúčast při vedení dětí k ochraně životního prostředí.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»