Detail zprávy
20.06.2017 TITUL EKOŠKOLA

Dovolujeme si oznámit, že dne 22.6.2017 bude v Senátu ČR udělen MŠ Mateřídouška mezinárodní titul EKOŠKOLA, který převezme paní ředitelka Šárka Čerňáková společně s paní učitelkou Janou Kolářovou.

 

DĚKUJEME dětem a rodičům za zastoupení v Ekotýmu mateřské školy, všem ostatním rodičům za podporu při všech ekologických činnostech  - sběr tříděného papíru, za sušenou pomerančovou kůru, vysloužilé baterie, za sběr lesních plodů, suchého chleba a pečiva, za všechny činnosti, které vedly ke zvelebování prostředí mateřské školy a jejího prostředí,  za spoluúčast při vedení dětí k ochraně životního prostředí.

 

 


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka