Detail zprávy
22.06.2017 MATEŘSKÁ ŠKOLA ZÍSKALA MEZINÁRODNÍ TITUL EKOŠKOLA

22. června 2017 byla naše mateřská škola pozvána na slavnostní předání titulu Ekoškola, které proběhlo v Praze v Hlavním sále budovy Valdštejnského paláce – Senátu Parlamentu ČR. Program proběhl pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Ministerstva životního prostředí ČR. V tomto roce na jaře požádalo o provedení auditu celkem 15 MŠ. Titul Ekoškola je zúročením mnohaleté práce všech zaměstnanců, dětí a rodičů naší MŠ, je pro nás všechny odměnou za naši aktivitu, nápady, motivaci…., pyšníme se jím o to více, že jsme jediná MŠ v našem městě a jedna z 28 MŠ v ČR, která ho získala! 


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka