Detail zprávy
22.06.2017 MATEŘSKÁ ŠKOLA ZÍSKALA MEZINÁRODNÍ TITUL EKOŠKOLA

22. června 2017 byla naše mateřská škola pozvána na slavnostní předání titulu Ekoškola, které proběhlo v Praze v Hlavním sále budovy Valdštejnského paláce – Senátu Parlamentu ČR. Program proběhl pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Ministerstva životního prostředí ČR. V tomto roce na jaře požádalo o provedení auditu celkem 15 MŠ. Titul Ekoškola je zúročením mnohaleté práce všech zaměstnanců, dětí a rodičů naší MŠ, je pro nás všechny odměnou za naši aktivitu, nápady, motivaci…., pyšníme se jím o to více, že jsme jediná MŠ v našem městě a jedna z 28 MŠ v ČR, která ho získala! 


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka