Detail zprávy
22.06.2017 MATEŘSKÁ ŠKOLA ZÍSKALA MEZINÁRODNÍ TITUL EKOŠKOLA

22. června 2017 byla naše mateřská škola pozvána na slavnostní předání titulu Ekoškola, které proběhlo v Praze v Hlavním sále budovy Valdštejnského paláce – Senátu Parlamentu ČR. Program proběhl pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Ministerstva životního prostředí ČR. V tomto roce na jaře požádalo o provedení auditu celkem 15 MŠ. Titul Ekoškola je zúročením mnohaleté práce všech zaměstnanců, dětí a rodičů naší MŠ, je pro nás všechny odměnou za naši aktivitu, nápady, motivaci…., pyšníme se jím o to více, že jsme jediná MŠ v našem městě a jedna z 28 MŠ v ČR, která ho získala! 


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka