Detail zprávy
26.06.2017 VÝLET K HASIČŮM - tř. Koťátko a Kuřátko

V pondělí 26. 6. 2017 jsme navštívili hasičskou jednotku na Střelniční ulici ve Frýdku. Po krásné, ale náročné procházce jsme dorazili na místo určení. Nejdříve jsme se však museli dobře posilnit a náležitě dočerpat energii. Poté nám hasiči povídali o tom, kde a komu pomáhají, když je potřeba. Společně jsme si zopakovali důležitá telefonní čísla jednotlivých složek záchranného systému. Viděli jsme, co všechno si musí hasiči obléct na sebe, když jsou povoláni do akce. Nakoukli jsme do hasičských aut a tam se nám velmi líbilo. Na naše přání nám hasiči pustili i sirénu. Naštěstí ale v té chvíli nebylo nikde hasičů zapotřebí. Výlet se nám vydařil a my se dozvěděli spoustu informací o velmi těžké a záslužné práci i dobrovolných hasičů.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka