Detail zprávy
26.06.2017 VÝLET K HASIČŮM - tř. Koťátko a Kuřátko

V pondělí 26. 6. 2017 jsme navštívili hasičskou jednotku na Střelniční ulici ve Frýdku. Po krásné, ale náročné procházce jsme dorazili na místo určení. Nejdříve jsme se však museli dobře posilnit a náležitě dočerpat energii. Poté nám hasiči povídali o tom, kde a komu pomáhají, když je potřeba. Společně jsme si zopakovali důležitá telefonní čísla jednotlivých složek záchranného systému. Viděli jsme, co všechno si musí hasiči obléct na sebe, když jsou povoláni do akce. Nakoukli jsme do hasičských aut a tam se nám velmi líbilo. Na naše přání nám hasiči pustili i sirénu. Naštěstí ale v té chvíli nebylo nikde hasičů zapotřebí. Výlet se nám vydařil a my se dozvěděli spoustu informací o velmi těžké a záslužné práci i dobrovolných hasičů.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka