Detail zprávy
01.06.2017 CESTA ZA POKLADEM - OKOLO FRÝDKU CESTIČKA ...

Na cestu za pokladem se vydáváme zpravidla u příležitosti oslav Dne Země, ale letos nám v té době počasí nepřálo. Jelikož tato akce patří k našim nejoblíbenějším, nechtěli jsme to jen tak vzdát a rozhodli jsme se, že si ji nadělíme jako dárek k MDD. A protože naše město letos slaví významné výročí – 750 let od svého založení, týkaly se úkoly, které děti po cestě plnily, hlavně Frýdku-Místku.
   Při přípravě trasy a úkolů nám obětavě pomáhaly maminky, za což jim patří velký dík.  Doprovovázely nás maminky (také dědeček a tatínek), kterým to pracovní povinnosti dovolily, protože akce se konala v dopoledních hodinách. Počasí bylo přímo ukázkové. Po celou dobu se na nás usmívalo sluníčko. Po splnění všech úkolů během cesty na nás čekal už jen ten poslední – najít strom "bonbónovník" a ukrytý poklad, což jsme samozřejmě lehce zvládli.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka