01.06.2017 CESTA ZA POKLADEM - OKOLO FRÝDKU CESTIČKA ...

Na cestu za pokladem se vydáváme zpravidla u příležitosti oslav Dne Země, ale letos nám v té době počasí nepřálo. Jelikož tato akce patří k našim nejoblíbenějším, nechtěli jsme to jen tak vzdát a rozhodli jsme se, že si ji nadělíme jako dárek k MDD. A protože naše město letos slaví významné výročí – 750 let od svého založení, týkaly se úkoly, které děti po cestě plnily, hlavně Frýdku-Místku.
   Při přípravě trasy a úkolů nám obětavě pomáhaly maminky, za což jim patří velký dík.  Doprovovázely nás maminky (také dědeček a tatínek), kterým to pracovní povinnosti dovolily, protože akce se konala v dopoledních hodinách. Počasí bylo přímo ukázkové. Po celou dobu se na nás usmívalo sluníčko. Po splnění všech úkolů během cesty na nás čekal už jen ten poslední – najít strom "bonbónovník" a ukrytý poklad, což jsme samozřejmě lehce zvládli.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ