Detail zprávy
18.09.2017 UKÁZKA DRAVCŮ

Přiblížit dětem život dravých ptáků přijeli do naší mateřské školy členové sokolnické skupiny Vancos. Zástupci spolku seznámili děti zábavnou formou s množstvím zajímavých informací z ptačí říše. Předvedli dětem letecké a lovecké dovednosti sokola, orla či poštolky. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je na omak peří sovy pálené a výra velkého. Nechybělo ani legrační vystoupení kondora, které všechny rozesmálo. Tato akce umožnila dětem blíže nahlédnout do nádherného světa přírody a podpořila tak jejich kladný vztah k ostatním živým bytostem.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka