Detail zprávy
18.09.2017 UKÁZKA DRAVCŮ

Přiblížit dětem život dravých ptáků přijeli do naší mateřské školy členové sokolnické skupiny Vancos. Zástupci spolku seznámili děti zábavnou formou s množstvím zajímavých informací z ptačí říše. Předvedli dětem letecké a lovecké dovednosti sokola, orla či poštolky. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je na omak peří sovy pálené a výra velkého. Nechybělo ani legrační vystoupení kondora, které všechny rozesmálo. Tato akce umožnila dětem blíže nahlédnout do nádherného světa přírody a podpořila tak jejich kladný vztah k ostatním živým bytostem.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka