Detail zprávy
18.09.2017 UKÁZKA DRAVCŮ

Přiblížit dětem život dravých ptáků přijeli do naší mateřské školy členové sokolnické skupiny Vancos. Zástupci spolku seznámili děti zábavnou formou s množstvím zajímavých informací z ptačí říše. Předvedli dětem letecké a lovecké dovednosti sokola, orla či poštolky. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je na omak peří sovy pálené a výra velkého. Nechybělo ani legrační vystoupení kondora, které všechny rozesmálo. Tato akce umožnila dětem blíže nahlédnout do nádherného světa přírody a podpořila tak jejich kladný vztah k ostatním živým bytostem.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka