18.09.2017 UKÁZKA DRAVCŮ

Přiblížit dětem život dravých ptáků přijeli do naší mateřské školy členové sokolnické skupiny Vancos. Zástupci spolku seznámili děti zábavnou formou s množstvím zajímavých informací z ptačí říše. Předvedli dětem letecké a lovecké dovednosti sokola, orla či poštolky. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je na omak peří sovy pálené a výra velkého. Nechybělo ani legrační vystoupení kondora, které všechny rozesmálo. Tato akce umožnila dětem blíže nahlédnout do nádherného světa přírody a podpořila tak jejich kladný vztah k ostatním živým bytostem.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019