18.09.2017 UKÁZKA DRAVCŮ

Přiblížit dětem život dravých ptáků přijeli do naší mateřské školy členové sokolnické skupiny Vancos. Zástupci spolku seznámili děti zábavnou formou s množstvím zajímavých informací z ptačí říše. Předvedli dětem letecké a lovecké dovednosti sokola, orla či poštolky. Děti si mohly vyzkoušet, jaké je na omak peří sovy pálené a výra velkého. Nechybělo ani legrační vystoupení kondora, které všechny rozesmálo. Tato akce umožnila dětem blíže nahlédnout do nádherného světa přírody a podpořila tak jejich kladný vztah k ostatním živým bytostem.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»