Detail zprávy
20.09.2017 PROJEKT - BABIČKA A DĚDEČEK DO ŠKOLKY

Milí rodiče a prarodiče,
máme radost, že Vás můžeme oslovit v souvislosti s unikátním projektem Babička a dědeček do školky. Naše mateřská škola zareagovala na výzvu k zapojení se do dalšího ročníku tohoto projektu v rámci kampaně Celé Česko čte dětem, k realizaci projektu byla vybrána a někteří z Vás s ním byli seznámeni již minulý týden na třídních schůzkách. Projekt bude zahájen v říjnu a potrvá do ledna.

Všeobecně známý fakt, že pravidelné předčítání dětem má obrovský vliv na rozvoj jejich myšlení, paměti, představivosti a emocí, dostává prostřednictvím vize projektu další význam, tedy příležitost k setkávání a sbližování generací. Svět dítěte bude vždy bohatší a úplnější, bude-li se ve svém životě setkávat se zkušenostmi, zralostí a moudrostí, ale i laskavostí a humorem starších.

Proto se obracíme především na Vás, milí prarodiče všech našich předškoláčků, které by bavilo číst dětem a věnovat tomuto projektu svůj čas a energii. Prosíme zájemce, aby se přihlásili učitelkám ve třídách. Předčítání dětem nemusí realizovat pouze prarodiče, ale také prababičky a pradědečkové, nebo i senioři, kteří v naší MŠ „své“ dítě nemají, ale chtěli by se do tohoto projektu zapojit.

Věříme, že nás ve snaze vychovávat z dětí budoucí aktivní čtenáře podpoříte a těšíme se na Vás!

 

Děti a zaměstnanci MŠ Mateřídouška


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka