21.09.2017 FRYMÍK MEZI DĚTMI Z MATEŘÍDOUŠKY

Dnes 21. 9. navštívila Mateřskou školu Mateřídouška šachová figurka Frymík a seznámila děti ve věku 4-6 let s královskou hrou šachy. Formou pohádkového příběhu jsme se s dětmi přenesli do černobílého království, kterému vládne král a královna na svém hradě. Společenská hra šachy vede děti přirozeným způsobem k logickému myšlení a k sebeovládání. Na zájemce z řad dětí čekají zkušení lektoři, kteří je zasvětí do tajů této nádherné hry.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»