Detail zprávy
21.09.2017 FRYMÍK MEZI DĚTMI Z MATEŘÍDOUŠKY

Dnes 21. 9. navštívila Mateřskou školu Mateřídouška šachová figurka Frymík a seznámila děti ve věku 4-6 let s královskou hrou šachy. Formou pohádkového příběhu jsme se s dětmi přenesli do černobílého království, kterému vládne král a královna na svém hradě. Společenská hra šachy vede děti přirozeným způsobem k logickému myšlení a k sebeovládání. Na zájemce z řad dětí čekají zkušení lektoři, kteří je zasvětí do tajů této nádherné hry.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka