Detail zprávy
05.10.2017 DIVADLO LETADLO

Průzkumníci v Africe

V říjnu zavítalo do Mateřídoušky divadlo Letadlo s pohádkou Průzkumníci v Africe. Děti se seznámily s Afrikou a tamními zvířátky – velbloudy, lvy, opicemi a zebrou. Spolu s průzkumníky pomohly hladovému černouškovi a také žirafě, kterou bolelo v krku. Zasoutěžily si se lvem a rozveselily zebru, která si dělala starosti, zda je bílá s černými pruhy nebo černá s pruhy bílými. Zatancovaly si tanec zvaný Bonga a zazpívaly několik rytmických písniček.

Děti si užily spoustu legrace a naučily se mnoho nového o tomto světadíle.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka