Detail zprávy
05.10.2017 DIVADLO LETADLO

Průzkumníci v Africe

V říjnu zavítalo do Mateřídoušky divadlo Letadlo s pohádkou Průzkumníci v Africe. Děti se seznámily s Afrikou a tamními zvířátky – velbloudy, lvy, opicemi a zebrou. Spolu s průzkumníky pomohly hladovému černouškovi a také žirafě, kterou bolelo v krku. Zasoutěžily si se lvem a rozveselily zebru, která si dělala starosti, zda je bílá s černými pruhy nebo černá s pruhy bílými. Zatancovaly si tanec zvaný Bonga a zazpívaly několik rytmických písniček.

Děti si užily spoustu legrace a naučily se mnoho nového o tomto světadíle.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka