Detail zprávy
05.10.2017 DIVADLO LETADLO

Průzkumníci v Africe

V říjnu zavítalo do Mateřídoušky divadlo Letadlo s pohádkou Průzkumníci v Africe. Děti se seznámily s Afrikou a tamními zvířátky – velbloudy, lvy, opicemi a zebrou. Spolu s průzkumníky pomohly hladovému černouškovi a také žirafě, kterou bolelo v krku. Zasoutěžily si se lvem a rozveselily zebru, která si dělala starosti, zda je bílá s černými pruhy nebo černá s pruhy bílými. Zatancovaly si tanec zvaný Bonga a zazpívaly několik rytmických písniček.

Děti si užily spoustu legrace a naučily se mnoho nového o tomto světadíle.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka