05.10.2017 DIVADLO LETADLO

Průzkumníci v Africe

V říjnu zavítalo do Mateřídoušky divadlo Letadlo s pohádkou Průzkumníci v Africe. Děti se seznámily s Afrikou a tamními zvířátky – velbloudy, lvy, opicemi a zebrou. Spolu s průzkumníky pomohly hladovému černouškovi a také žirafě, kterou bolelo v krku. Zasoutěžily si se lvem a rozveselily zebru, která si dělala starosti, zda je bílá s černými pruhy nebo černá s pruhy bílými. Zatancovaly si tanec zvaný Bonga a zazpívaly několik rytmických písniček.

Děti si užily spoustu legrace a naučily se mnoho nového o tomto světadíle.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»