16.10.2017 PODZIMNÍ TVOŘENÍ - tř. Sluníčko

Podzimní počasí nám přináší nejen déšť, ale i spoustu sluníčka. Listí na stromech se barví do červena a příroda kolem nás se pyšní spoustou různých barev. Proto jsme se ve třídě Sluníčko sešli, abychom kousek této krásy přenesli i do třídy a k vám domů. Děti si s pomocí svých rodičů vyrobily podzimní dekorace z plodů, které nám příroda nabízí. Třída se proměnila v ráj skřítků Kaštánků nebo panáčků Listnáčků. Naše pokojíčky ozdobí také papíroví ježci, které si můžeme zapíchnout do květináče, nebo malovaný věneček z papíru. Všem se nám podzimní tvoření moc líbilo a těšíme se na další společné setkání.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ