01.01.1970

Podzimní počasí nám přináší nejen déšť, ale i spoustu sluníčka. Listí na stromech se barví do červena a příroda kolem nás se pyšní spoustou různých barev. Proto jsme se ve třídě Sluníčko sešli, abychom kousek této krásy přenesli i do třídy a k vám domů. Děti si s pomocí svých rodičů vyrobily podzimní dekorace z plodů, které nám příroda nabízí. Třída se proměnila v ráj skřítků Kaštánků nebo panáčků Listnáčků. Naše pokojíčky ozdobí také papíroví ježci, které si můžeme zapíchnout do květináče, nebo malovaný věneček z papíru. V podzimním tvoření jsme pokračovali i v průběhu dalších dnů. Vytvořili jsme skřítka Podzimníčka a upekli jsme si brambory. Všem se nám podzimní tvoření moc líbilo a těšíme se na další společné setkání.

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ