Detail zprávy
18.10.2017 PODZIMNÍ TVOŘENÍ - tř. Kuřátko

Tradiční podzimní dílna u Kuřátek byla plná zajímavých nápadů, se kterými přišli dospělí i děti. Svou úlohu sehrály šišky, pestře zbarvené listy, šípky i jablíčka. Děti s rodiči daly průchod své tvořivosti a dokázaly si první letošní společné tvoření opravdu užít. Podzimní obrázky, dýňové zápichy do květináče i nejrůznější výrobky z přírodnin se opravdu vydařily. Budeme rádi, když se nás příště sejde ještě víc a těšíme se na Vás!


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka