Detail zprávy
18.10.2017 PODZIMNÍ TVOŘENÍ - tř. Kuřátko

Tradiční podzimní dílna u Kuřátek byla plná zajímavých nápadů, se kterými přišli dospělí i děti. Svou úlohu sehrály šišky, pestře zbarvené listy, šípky i jablíčka. Děti s rodiči daly průchod své tvořivosti a dokázaly si první letošní společné tvoření opravdu užít. Podzimní obrázky, dýňové zápichy do květináče i nejrůznější výrobky z přírodnin se opravdu vydařily. Budeme rádi, když se nás příště sejde ještě víc a těšíme se na Vás!


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka