Detail zprávy
18.10.2017 PODZIMNÍ TVOŘENÍ - tř. Kuřátko

Tradiční podzimní dílna u Kuřátek byla plná zajímavých nápadů, se kterými přišli dospělí i děti. Svou úlohu sehrály šišky, pestře zbarvené listy, šípky i jablíčka. Děti s rodiči daly průchod své tvořivosti a dokázaly si první letošní společné tvoření opravdu užít. Podzimní obrázky, dýňové zápichy do květináče i nejrůznější výrobky z přírodnin se opravdu vydařily. Budeme rádi, když se nás příště sejde ještě víc a těšíme se na Vás!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka