Detail zprávy
31.10.2017 DEN EKOŠKOL- ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY

Stejně jako vloni jsme se společně sešli 31. října a 1. listopadu v odpoledních hodinách k podzimnímu úklidu naší přírodní zahrady. Oslavili jsme tak Den Ekoškol a připojili jsme se k oslavám Světového dne pro životní prostředí, který se slaví 7. listopadu. I když nám počasí moc nepřálo, přišlo nám na pomoc při hrabání listí hodně malých pomocníků s rodiči i prarodiči. Pomocnou ruku přiložily i paní učitelky a provozní zaměstnanci mateřské školy.  Všem za účast moc děkujeme a těší nás, že se z podzimního úklidu naší zahrady stává pěkná tradice.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka