31.10.2017 DEN EKOŠKOL- ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY

Stejně jako vloni jsme se společně sešli 31. října a 1. listopadu v odpoledních hodinách k podzimnímu úklidu naší přírodní zahrady. Oslavili jsme tak Den Ekoškol a připojili jsme se k oslavám Světového dne pro životní prostředí, který se slaví 7. listopadu. I když nám počasí moc nepřálo, přišlo nám na pomoc při hrabání listí hodně malých pomocníků s rodiči i prarodiči. Pomocnou ruku přiložily i paní učitelky a provozní zaměstnanci mateřské školy.  Všem za účast moc děkujeme a těší nás, že se z podzimního úklidu naší zahrady stává pěkná tradice.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»