Detail zprávy
31.10.2017 DEN EKOŠKOL- ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY

Stejně jako vloni jsme se společně sešli 31. října a 1. listopadu v odpoledních hodinách k podzimnímu úklidu naší přírodní zahrady. Oslavili jsme tak Den Ekoškol a připojili jsme se k oslavám Světového dne pro životní prostředí, který se slaví 7. listopadu. I když nám počasí moc nepřálo, přišlo nám na pomoc při hrabání listí hodně malých pomocníků s rodiči i prarodiči. Pomocnou ruku přiložily i paní učitelky a provozní zaměstnanci mateřské školy.  Všem za účast moc děkujeme a těší nás, že se z podzimního úklidu naší zahrady stává pěkná tradice.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka