Detail zprávy
31.10.2017 DEN EKOŠKOL- ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY

Stejně jako vloni jsme se společně sešli 31. října a 1. listopadu v odpoledních hodinách k podzimnímu úklidu naší přírodní zahrady. Oslavili jsme tak Den Ekoškol a připojili jsme se k oslavám Světového dne pro životní prostředí, který se slaví 7. listopadu. I když nám počasí moc nepřálo, přišlo nám na pomoc při hrabání listí hodně malých pomocníků s rodiči i prarodiči. Pomocnou ruku přiložily i paní učitelky a provozní zaměstnanci mateřské školy.  Všem za účast moc děkujeme a těší nás, že se z podzimního úklidu naší zahrady stává pěkná tradice.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka