Detail zprávy
01.11.2017 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - BAREVNÝ PODZIM

Dům dětí a mládeže Ostrava-Poruba vyhlásil 23. ročník výtvarné soutěže „Barevný podzim“. Děti měly za úkol libovolnou technikou ztvárnit podzim. Největší zážitky mají dětí z pouštění draků na naší Drakiádě, proto malovaly nejčastěji draky ve všech podobách. Obrázky se dětem moc povedly a každý, kdo se na ně podívá, vidí, že podzim je opravdu barevný stejně jako v názvu naší výtvarné soutěže.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka