Detail zprávy
20.11.2017 HUDEBNÍ POHÁDKA V ZUŠ

V pondělí 20. listopadu jsme s dětmi (budoucími školáky) navštívili Základní uměleckou školu v Místku. Učitelé si pro ně připravili hudební pohádku „Perníková chaloupka aneb Jak se ježibaba naučila zpívat.“ Spolu s Jeníčkem, Mařenkou a ježibabou se děti učily poznávat hudební nástroje, houslový klíč a základní noty. Společně si zazpívaly písničky, nakonec si i zatančily. Všem se představení moc líbilo. Děti, které zajímá tanec, zpěv, herectví či  hra na hudební nástroj, se mohou zjara zapsat v ZUŠ do těchto zájmově uměleckých kroužků.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka