20.11.2017 HUDEBNÍ POHÁDKA V ZUŠ

V pondělí 20. listopadu jsme s dětmi (budoucími školáky) navštívili Základní uměleckou školu v Místku. Učitelé si pro ně připravili hudební pohádku „Perníková chaloupka aneb Jak se ježibaba naučila zpívat.“ Spolu s Jeníčkem, Mařenkou a ježibabou se děti učily poznávat hudební nástroje, houslový klíč a základní noty. Společně si zazpívaly písničky, nakonec si i zatančily. Všem se představení moc líbilo. Děti, které zajímá tanec, zpěv, herectví či  hra na hudební nástroj, se mohou zjara zapsat v ZUŠ do těchto zájmově uměleckých kroužků.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»