Detail zprávy
20.11.2017 HUDEBNÍ POHÁDKA V ZUŠ

V pondělí 20. listopadu jsme s dětmi (budoucími školáky) navštívili Základní uměleckou školu v Místku. Učitelé si pro ně připravili hudební pohádku „Perníková chaloupka aneb Jak se ježibaba naučila zpívat.“ Spolu s Jeníčkem, Mařenkou a ježibabou se děti učily poznávat hudební nástroje, houslový klíč a základní noty. Společně si zazpívaly písničky, nakonec si i zatančily. Všem se představení moc líbilo. Děti, které zajímá tanec, zpěv, herectví či  hra na hudební nástroj, se mohou zjara zapsat v ZUŠ do těchto zájmově uměleckých kroužků.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka