Detail zprávy
20.11.2017 HUDEBNÍ POHÁDKA V ZUŠ

V pondělí 20. listopadu jsme s dětmi (budoucími školáky) navštívili Základní uměleckou školu v Místku. Učitelé si pro ně připravili hudební pohádku „Perníková chaloupka aneb Jak se ježibaba naučila zpívat.“ Spolu s Jeníčkem, Mařenkou a ježibabou se děti učily poznávat hudební nástroje, houslový klíč a základní noty. Společně si zazpívaly písničky, nakonec si i zatančily. Všem se představení moc líbilo. Děti, které zajímá tanec, zpěv, herectví či  hra na hudební nástroj, se mohou zjara zapsat v ZUŠ do těchto zájmově uměleckých kroužků.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka