Detail zprávy
21.11.2017 PODZIMNÍ KUCHTĚNÍ KUŘÁTEK

Ovocné sovičky a jablečná buchta se skořicí? To jsou dobroty, na kterých si v měsíci říjnu pochutnaly děti ze třídy Kuřátka. A nejen pochutnaly, samy si je i připravily. Natrénovaly si přitom mytí ovoce, krájení, odměřování, přisypávání a míchání. A jak se jim vše povedlo? Ne jinak než výborně. Sovičky zmizely v dětech během chvilky a na buchtu si vzaly recept dokonce i naše paní kuchařky.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka