Detail zprávy
21.11.2017 PODZIMNÍ KUCHTĚNÍ KUŘÁTEK

Ovocné sovičky a jablečná buchta se skořicí? To jsou dobroty, na kterých si v měsíci říjnu pochutnaly děti ze třídy Kuřátka. A nejen pochutnaly, samy si je i připravily. Natrénovaly si přitom mytí ovoce, krájení, odměřování, přisypávání a míchání. A jak se jim vše povedlo? Ne jinak než výborně. Sovičky zmizely v dětech během chvilky a na buchtu si vzaly recept dokonce i naše paní kuchařky.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka