Detail zprávy
23.11.2017 MYSLIVEC V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Ve čtvrtek 23. listopadu přišel do naší mateřské školy na tradiční besedu myslivec p. Martin Mati. Přivedl s sebou svého čtyřnohého kamaráda, který dětem předvedl, jak je vycvičený a jak mu pomáhá při jeho práci v lese. Děti si prohlédly kožešiny lišky a kuny, poslechly si vábení lišky na zajíce, poznávaly zvířátka žijící v lese a na závěr prozkoumaly kančí zub. Děti mu za jeho poutavou besedu pro zvířata žijící v lese předaly 175 kg kaštanů, 2,5 kg žaludů a velký pytel suchého pečiva.

Děkujeme všem, kteří jste se do sběru lesních plodů zapojili!


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka