Detail zprávy
23.11.2017 MYSLIVEC V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Ve čtvrtek 23. listopadu přišel do naší mateřské školy na tradiční besedu myslivec p. Martin Mati. Přivedl s sebou svého čtyřnohého kamaráda, který dětem předvedl, jak je vycvičený a jak mu pomáhá při jeho práci v lese. Děti si prohlédly kožešiny lišky a kuny, poslechly si vábení lišky na zajíce, poznávaly zvířátka žijící v lese a na závěr prozkoumaly kančí zub. Děti mu za jeho poutavou besedu pro zvířata žijící v lese předaly 175 kg kaštanů, 2,5 kg žaludů a velký pytel suchého pečiva.

Děkujeme všem, kteří jste se do sběru lesních plodů zapojili!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka