Detail zprávy
01.12.2017 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

V pátek 1. prosince přivezlo dětem Divadlo dětského diváka představení s výmluvným názvem Vánoční. Bylo plné tradičních vánočních příprav. Babička vypravěčka, která děti celým představením provázela, stačila umíchat těsto na vánoční perník, proměnila postavy pejska, kočičky, ježka Pepíka a veverky Ryzečky i chlapce Birlibána z oblíbených dětských knížek v roztomilé loutky a ještě i ozdobila vánoční stromeček. Zatímco si společně s dětmi zazpívala vánoční koledy, dopekl se perník, který děti ještě tentýž den po obědě rády ochutnaly. Už aby ty Vánoce byly tady!


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka