Detail zprávy
01.12.2017 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

V pátek 1. prosince přivezlo dětem Divadlo dětského diváka představení s výmluvným názvem Vánoční. Bylo plné tradičních vánočních příprav. Babička vypravěčka, která děti celým představením provázela, stačila umíchat těsto na vánoční perník, proměnila postavy pejska, kočičky, ježka Pepíka a veverky Ryzečky i chlapce Birlibána z oblíbených dětských knížek v roztomilé loutky a ještě i ozdobila vánoční stromeček. Zatímco si společně s dětmi zazpívala vánoční koledy, dopekl se perník, který děti ještě tentýž den po obědě rády ochutnaly. Už aby ty Vánoce byly tady!


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka