Detail zprávy
01.12.2017 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

V pátek 1. prosince přivezlo dětem Divadlo dětského diváka představení s výmluvným názvem Vánoční. Bylo plné tradičních vánočních příprav. Babička vypravěčka, která děti celým představením provázela, stačila umíchat těsto na vánoční perník, proměnila postavy pejska, kočičky, ježka Pepíka a veverky Ryzečky i chlapce Birlibána z oblíbených dětských knížek v roztomilé loutky a ještě i ozdobila vánoční stromeček. Zatímco si společně s dětmi zazpívala vánoční koledy, dopekl se perník, který děti ještě tentýž den po obědě rády ochutnaly. Už aby ty Vánoce byly tady!


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka