01.12.2017 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

V pátek 1. prosince přivezlo dětem Divadlo dětského diváka představení s výmluvným názvem Vánoční. Bylo plné tradičních vánočních příprav. Babička vypravěčka, která děti celým představením provázela, stačila umíchat těsto na vánoční perník, proměnila postavy pejska, kočičky, ježka Pepíka a veverky Ryzečky i chlapce Birlibána z oblíbených dětských knížek v roztomilé loutky a ještě i ozdobila vánoční stromeček. Zatímco si společně s dětmi zazpívala vánoční koledy, dopekl se perník, který děti ještě tentýž den po obědě rády ochutnaly. Už aby ty Vánoce byly tady!

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019