01.12.2017 DIVADLO DĚTSKÉHO DIVÁKA

V pátek 1. prosince přivezlo dětem Divadlo dětského diváka představení s výmluvným názvem Vánoční. Bylo plné tradičních vánočních příprav. Babička vypravěčka, která děti celým představením provázela, stačila umíchat těsto na vánoční perník, proměnila postavy pejska, kočičky, ježka Pepíka a veverky Ryzečky i chlapce Birlibána z oblíbených dětských knížek v roztomilé loutky a ještě i ozdobila vánoční stromeček. Zatímco si společně s dětmi zazpívala vánoční koledy, dopekl se perník, který děti ještě tentýž den po obědě rády ochutnaly. Už aby ty Vánoce byly tady!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»