Detail zprávy
12.12.2017 ZPÍVALI JSME V ADVENTNÍM MĚSTEČKU

  

Adventní městečko na místeckém náměstí Svobody uvítalo v úterý 12. prosince spoustu dětí a rodičů z Mateřídoušky. Autobus, který nás odvezl skoro až na místo našeho vystoupení, byl úplně plný! A malí účinkující se snažili podat co nejlepší výkon, možná i proto, aby to uslyšel i Ježíšek, kterého se už nemohou dočkat. Písně s názvy Rolničky zvoní, Klouzačka, Vánoční, Vrána a nakonec koleda Vondráši, Matóši roztleskaly celé svátečně vyzdobené náměstí a určitě přispěly k vánoční náladě. Poděkování patří nejen našim zpěváčkům, ale i jejich rodičům, kteří je doprovázeli a podpořili uznalým potleskem.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka