Detail zprávy
12.12.2017 ZPÍVALI JSME V ADVENTNÍM MĚSTEČKU

  

Adventní městečko na místeckém náměstí Svobody uvítalo v úterý 12. prosince spoustu dětí a rodičů z Mateřídoušky. Autobus, který nás odvezl skoro až na místo našeho vystoupení, byl úplně plný! A malí účinkující se snažili podat co nejlepší výkon, možná i proto, aby to uslyšel i Ježíšek, kterého se už nemohou dočkat. Písně s názvy Rolničky zvoní, Klouzačka, Vánoční, Vrána a nakonec koleda Vondráši, Matóši roztleskaly celé svátečně vyzdobené náměstí a určitě přispěly k vánoční náladě. Poděkování patří nejen našim zpěváčkům, ale i jejich rodičům, kteří je doprovázeli a podpořili uznalým potleskem.


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka