12.12.2017 ZPÍVALI JSME V ADVENTNÍM MĚSTEČKU

Adventní městečko na místeckém náměstí Svobody uvítalo v úterý 12. prosince spoustu dětí a rodičů z Mateřídoušky. Autobus, který nás odvezl skoro až na místo našeho vystoupení, byl úplně plný! A malí účinkující se snažili podat co nejlepší výkon, možná i proto, aby to uslyšel i Ježíšek, kterého se už nemohou dočkat. Písně s názvy Rolničky zvoní, Klouzačka, Vánoční, Vrána a nakonec koleda Vondráši, Matóši roztleskaly celé svátečně vyzdobené náměstí a určitě přispěly k vánoční náladě. Poděkování patří nejen našim zpěváčkům, ale i jejich rodičům, kteří je doprovázeli a podpořili uznalým potleskem.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»