Detail zprávy
12.12.2017 ZPÍVALI JSME V ADVENTNÍM MĚSTEČKU

  

Adventní městečko na místeckém náměstí Svobody uvítalo v úterý 12. prosince spoustu dětí a rodičů z Mateřídoušky. Autobus, který nás odvezl skoro až na místo našeho vystoupení, byl úplně plný! A malí účinkující se snažili podat co nejlepší výkon, možná i proto, aby to uslyšel i Ježíšek, kterého se už nemohou dočkat. Písně s názvy Rolničky zvoní, Klouzačka, Vánoční, Vrána a nakonec koleda Vondráši, Matóši roztleskaly celé svátečně vyzdobené náměstí a určitě přispěly k vánoční náladě. Poděkování patří nejen našim zpěváčkům, ale i jejich rodičům, kteří je doprovázeli a podpořili uznalým potleskem.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka