Detail zprávy
06.12.2017 VÁNOČNÍ JARMARK 2017

Vystoupení dětí z Mateřídoušky na Mikulášském jarmarku 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad

Přestože počasí ve středu 6. prosince pěkně trucovalo, naši skvělí zpěváčci se nezalekli dešťových kapek a nebojácně nastoupili před připravené mikrofony na nádvoří 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad, kde se konal tradiční Mikulášský jarmark. Písničky, ve kterých se to jen hemžilo nejen divokými čertíky, ale i laskavými Mikuláši, včetně jedné písně s motivem blížících se vánočních svátků, sklidily velký potlesk. Výkon dětí ocenili ředitelka MŠ Mateřídouška, paní Šárka Čerňáková, stejně jako ředitel 11. ZŠ, pan Jiří Adámek a zástupkyně ředitele, paní Táňa Janošcová. Na děti čekala perníčková odměna, radost jejich paních učitelek i pochvala rodičů, kterým tímto děkujeme za doprovod dětí a jejich podporu při organizaci akce.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka