Detail zprávy
06.12.2017 VÁNOČNÍ JARMARK 2017

Vystoupení dětí z Mateřídoušky na Mikulášském jarmarku 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad

Přestože počasí ve středu 6. prosince pěkně trucovalo, naši skvělí zpěváčci se nezalekli dešťových kapek a nebojácně nastoupili před připravené mikrofony na nádvoří 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad, kde se konal tradiční Mikulášský jarmark. Písničky, ve kterých se to jen hemžilo nejen divokými čertíky, ale i laskavými Mikuláši, včetně jedné písně s motivem blížících se vánočních svátků, sklidily velký potlesk. Výkon dětí ocenili ředitelka MŠ Mateřídouška, paní Šárka Čerňáková, stejně jako ředitel 11. ZŠ, pan Jiří Adámek a zástupkyně ředitele, paní Táňa Janošcová. Na děti čekala perníčková odměna, radost jejich paních učitelek i pochvala rodičů, kterým tímto děkujeme za doprovod dětí a jejich podporu při organizaci akce.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka