06.12.2017 VÁNOČNÍ JARMARK 2017

Vystoupení dětí z Mateřídoušky na Mikulášském jarmarku 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad

Přestože počasí ve středu 6. prosince pěkně trucovalo, naši skvělí zpěváčci se nezalekli dešťových kapek a nebojácně nastoupili před připravené mikrofony na nádvoří 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad, kde se konal tradiční Mikulášský jarmark. Písničky, ve kterých se to jen hemžilo nejen divokými čertíky, ale i laskavými Mikuláši, včetně jedné písně s motivem blížících se vánočních svátků, sklidily velký potlesk. Výkon dětí ocenili ředitelka MŠ Mateřídouška, paní Šárka Čerňáková, stejně jako ředitel 11. ZŠ, pan Jiří Adámek a zástupkyně ředitele, paní Táňa Janošcová. Na děti čekala perníčková odměna, radost jejich paních učitelek i pochvala rodičů, kterým tímto děkujeme za doprovod dětí a jejich podporu při organizaci akce.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ