Detail zprávy
18.12.2017 VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Motýlek a Kuřátko

Vánoční tvoření ve třídě Motýlek:

V pondělí 18. 12. 2017 proběhly ve třídě Motýlek vánoční dílny. Při poslechu koled si děti společně se svými příbuznými vyrobily stromeček a vánoční hvězdu z notových záznamů. Barevně si dozdobily a nalepily vánoční rámeček. Nejedna maminka nám ukázala svou kreativitu. Vánoční tvoření máme tedy za sebou a tolik očekávané Vánoce již můžou přijít.

 

Třída Kuřátko:

Vánoční koledy, vůně pomerančů a hřebíčkového koření – to vše podpořilo tu pravou předvánoční atmosféru na tvořivé dílně ve třídě Kuřátko. S tou správnou náladou už nám nic nebránilo začít vyrábět nejen vánoční ozdoby z barevných a slepovaných papírových výřezů, ale i stromečky z kartonu ozdobené bavlnkami a korálky. Malým i velkým šla práce od ruky a všichni si tak domů odnášeli krásné výtvory k vánoční výzdobě svých domovů.


ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka