Detail zprávy
18.12.2017 VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Motýlek a Kuřátko

Vánoční tvoření ve třídě Motýlek:

V pondělí 18. 12. 2017 proběhly ve třídě Motýlek vánoční dílny. Při poslechu koled si děti společně se svými příbuznými vyrobily stromeček a vánoční hvězdu z notových záznamů. Barevně si dozdobily a nalepily vánoční rámeček. Nejedna maminka nám ukázala svou kreativitu. Vánoční tvoření máme tedy za sebou a tolik očekávané Vánoce již můžou přijít.

 

Třída Kuřátko:

Vánoční koledy, vůně pomerančů a hřebíčkového koření – to vše podpořilo tu pravou předvánoční atmosféru na tvořivé dílně ve třídě Kuřátko. S tou správnou náladou už nám nic nebránilo začít vyrábět nejen vánoční ozdoby z barevných a slepovaných papírových výřezů, ale i stromečky z kartonu ozdobené bavlnkami a korálky. Malým i velkým šla práce od ruky a všichni si tak domů odnášeli krásné výtvory k vánoční výzdobě svých domovů.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka