Detail zprávy
19.12.2017 TĚŠÍME SE NA VÁNOCE ve třídě Sluníčko

I v tomto roce jsme se v předvánočním čase společně sešli na tradičním vánočním tvoření ve třídě Sluníčko. Atmosféru nám vytvořily koledy a krásně ozdobený vánoční stromeček. Děti si vyzkoušely pouštění skořápkových lodiček a rodičům a prarodičům zazpívaly vánoční písničky a přednesly krásné básničky. Vyrobili jsme si tradiční vánoční svícny z jablíček, vytvářeli jsme obrázky z barevného papíru s vánoční nebo zimní tematikou. S velkým nadšením se setkalo vykrajování perníčků, které nám druhý den upekly paní kuchařky a my všichni jsme je s velkou chutí ochutnávali.
Všem děkujeme za krásné tvoření a přejeme klidné vánoční svátky.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka