19.12.2017 TĚŠÍME SE NA VÁNOCE ve třídě Sluníčko

I v tomto roce jsme se v předvánočním čase společně sešli na tradičním vánočním tvoření ve třídě Sluníčko. Atmosféru nám vytvořily koledy a krásně ozdobený vánoční stromeček. Děti si vyzkoušely pouštění skořápkových lodiček a rodičům a prarodičům zazpívaly vánoční písničky a přednesly krásné básničky. Vyrobili jsme si tradiční vánoční svícny z jablíček, vytvářeli jsme obrázky z barevného papíru s vánoční nebo zimní tematikou. S velkým nadšením se setkalo vykrajování perníčků, které nám druhý den upekly paní kuchařky a my všichni jsme je s velkou chutí ochutnávali.
Všem děkujeme za krásné tvoření a přejeme klidné vánoční svátky.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»