Detail zprávy
19.12.2017 TĚŠÍME SE NA VÁNOCE ve třídě Sluníčko

I v tomto roce jsme se v předvánočním čase společně sešli na tradičním vánočním tvoření ve třídě Sluníčko. Atmosféru nám vytvořily koledy a krásně ozdobený vánoční stromeček. Děti si vyzkoušely pouštění skořápkových lodiček a rodičům a prarodičům zazpívaly vánoční písničky a přednesly krásné básničky. Vyrobili jsme si tradiční vánoční svícny z jablíček, vytvářeli jsme obrázky z barevného papíru s vánoční nebo zimní tematikou. S velkým nadšením se setkalo vykrajování perníčků, které nám druhý den upekly paní kuchařky a my všichni jsme je s velkou chutí ochutnávali.
Všem děkujeme za krásné tvoření a přejeme klidné vánoční svátky.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka