18.01.2018 KARNEVAL

Ve čtvrtek 18. 1. 2018 proběhl na 11. ZŠ karneval naší mateřské školy. Bohatým a veselým programem nás provázel náš dlouhodobý a skvělý kamarád - pan Honza Stuchlík s manželkou, paní Hankou Stuchlíkovou. Děti v rozmanitých a nápaditých maskách tančily, zpívaly a užívaly si nejrůznější hry a soutěže. Všichni hosté této velmi zdařilé akce se mohli vydatně občerstvit v našem karnevalovém bufetu, společně připraveném maminkami a provozními zaměstnanci MŠ. Ještě jednou touto cestou děkujeme všem zúčastněným za pomoc při výzdobě a závěrečném úklidu jídelny.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»