Detail zprávy
25.01.2018 MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

Ve dnech 23. a 24. 1. 2018 proběhl postupně ve všech třídách naší mateřské školy prožitkový program s prvky muzikoterapie s názvem Zimní muzikohrátky pod vedením Mgr. Gavlasové. Zimní víla dětem přinesla pohádku, při které představila různé etnické a harmonizační nástroje, jako je například slunečný buben, jehož zvuk děti doslova očaroval, tibetská mísa, různá chřestidla, indiánská flétna, zvonkohra apod. Děti se naučily novou písničku, při které si společně zatančily, zahrály si na tělo a společně si s nadšením zabubnovaly na šamanské bubny. Na konci programu se krásně zklidnily při hudební relaxaci. Zimní muzikohrátky si moc užily a už teď se těší, až nás Mgr. Gavlasová opět navštíví.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka