25.01.2018 MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

Ve dnech 23. a 24. 1. 2018 proběhl postupně ve všech třídách naší mateřské školy prožitkový program s prvky muzikoterapie s názvem Zimní muzikohrátky pod vedením Mgr. Gavlasové. Zimní víla dětem přinesla pohádku, při které představila různé etnické a harmonizační nástroje, jako je například slunečný buben, jehož zvuk děti doslova očaroval, tibetská mísa, různá chřestidla, indiánská flétna, zvonkohra apod. Děti se naučily novou písničku, při které si společně zatančily, zahrály si na tělo a společně si s nadšením zabubnovaly na šamanské bubny. Na konci programu se krásně zklidnily při hudební relaxaci. Zimní muzikohrátky si moc užily a už teď se těší, až nás Mgr. Gavlasová opět navštíví.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ