Detail zprávy
08.03.2018 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je také účast ve výtvarné soutěži „Požární ochrana očima dětí,“ kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Děti namalovaly obrázky, o kterých dokázaly krásně povídat. Takže vidíme usmívajícího se hasiče, který uhasil požár a zachránil děti z ohně, dále vidíme hasičská auta, která jezdí moc rychle, aby mohla zachraňovat. A dokonce k obrázku, kde je nakreslená kočička na stromě, si Eliška vymyslela tento příběh: Koťátko vylezlo na strom. Maminka kočička se lekla. Zamňoukala na své kamarádky hasičky. Hasičky vylezly na strom a koťátko zachránily. Maminka byla ráda a nachystala koťátku oběd a řekla mu:“ Už tam nikdy nelez, moc jsem se bála.“
Letošní tvoření se dětem opravdu povedlo.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka