Detail zprávy
08.03.2018 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je také účast ve výtvarné soutěži „Požární ochrana očima dětí,“ kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Děti namalovaly obrázky, o kterých dokázaly krásně povídat. Takže vidíme usmívajícího se hasiče, který uhasil požár a zachránil děti z ohně, dále vidíme hasičská auta, která jezdí moc rychle, aby mohla zachraňovat. A dokonce k obrázku, kde je nakreslená kočička na stromě, si Eliška vymyslela tento příběh: Koťátko vylezlo na strom. Maminka kočička se lekla. Zamňoukala na své kamarádky hasičky. Hasičky vylezly na strom a koťátko zachránily. Maminka byla ráda a nachystala koťátku oběd a řekla mu:“ Už tam nikdy nelez, moc jsem se bála.“
Letošní tvoření se dětem opravdu povedlo.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka