Detail zprávy
08.03.2018 POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ - výtvarná soutěž

Pěknou tradicí v naší mateřské škole je také účast ve výtvarné soutěži „Požární ochrana očima dětí,“ kterou vyhlašuje Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Děti namalovaly obrázky, o kterých dokázaly krásně povídat. Takže vidíme usmívajícího se hasiče, který uhasil požár a zachránil děti z ohně, dále vidíme hasičská auta, která jezdí moc rychle, aby mohla zachraňovat. A dokonce k obrázku, kde je nakreslená kočička na stromě, si Eliška vymyslela tento příběh: Koťátko vylezlo na strom. Maminka kočička se lekla. Zamňoukala na své kamarádky hasičky. Hasičky vylezly na strom a koťátko zachránily. Maminka byla ráda a nachystala koťátku oběd a řekla mu:“ Už tam nikdy nelez, moc jsem se bála.“
Letošní tvoření se dětem opravdu povedlo.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka